Sosyal Sorumluluk

SUENO HOTELS

Sosyal Sorumluluk

SUENO HOTELS
Sosyal Sorumluluk

Sueno Hotels olarak, sadece misafirlerimize unutulmaz deneyimler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tooplumda olumlu bir etki yaratmaya ve çevremizi korumaya da büyük önem veriyoruz. Sosyal sorumluluk çalışmaları, işimizin temel bir parçasıdır ve yerel topluluklarımıza katkı sağlamak için çeşitli projeler ve inisiyatifler geliştiriyoruz.

SUENO HOTELS
EKO Okul Projeleri

Çevreye duyarlı bir işletme olarak topluma katkı sağlamak için çaba harcıyoruz ve bu amaçla, çevre bilinci ve sürdürülebilirlik konularında farkındalık oluşturmak ve gelenek nesilleri eğitmek amacıyla “Eko Okul Projeleri” yürütüyoruz. Yerel okullarla iş birliği yaparak, öğrencilere çevre bilincini artırmak, sürdürülebilirlik ilkelerini öğretmek ve onları doğaya duyarlı bireyler olarak yetiştirmek amacıyla etkinlikler ve eğitimler düzenliyoruz.

SUENO HOTELS
Fidan Dikim Projeleri

Sueno Hotels, sosyal sorumluluk taahhütlerine sıkı bir bağla bağlıdır ve bu taahhütleri gelecek nesillere aktarmak bizim için büyük bir öneme sahiptir. Doğaya sunduğumuz katkının bir parçası olarak, çevre bilincini arttırmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla projeler yürüten Tema Vakfı ile yakın bir işbirliği içerisindeyiz. Bu bağlamda Balıkesir Sueno Hotels Deluxe Belek Ormanı’na tesisimizde konaklayan her çocuk misafirimiz adına bir fidan bağışlıyor ve doğal yaşamı desteklemek için fidan dikimi gerçekleştiriyoruz.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77