Kariyer

SUENO HOTELS

Kariyer

sueno hotels
KARİYER

Hoş geldiniz! Sueno Hotels olarak, Türk misafirperverliğiyle çevrelenmiş, Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini kaliteli hizmet ile buluşturmak üzere çıkmış olduğumuz bu yolculukta aynı zamanda ekip üyelerimizin kariyerlerini geliştirmelerine ve büyümelerine olanak tanıyan bir ortam sağlamak için çaba harcıyoruz. Siz de bizimle birlikte çalışarak bu heyecan verici yolculuğa katılabilirsiniz.

SUENO'DA kariyer FIRSATINI YAKALAYIN

Neden Sueno Hotels?

Sueno ailesine katılmak, sadece bir iş değil, bir tutku ve misyonun parçası olmaktır. Misafirlerimize samimi bir hizmet sunarken, çalışanlarımızın da kendi potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve kariyerlerinde ilerlemeleri için destek sağlıyoruz. Dinamik bir ortamda çalışmak, sürekli öğrenme ve gelişme fırsatları yakalamak için Sueno Hotels ailesine katılın.

SUENO HOTELS

İş Başvuru Formu

Eğer siz de Sueno ailesine katılmak ve kariyerinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız, lütfen başvuru formunu doldurarak online başvurunuzu yapın. Başvurularınızı dikkatle inceliyor ve uygun pozisyonlar için en uygun adayları seçmek için elimizden geleni yapıyoruz.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77