Hakkımızda

SUENO HOTELS

Hakkımızda

TELERKO TURİZM A.Ş.
hakkımızda

Akdeniz’in en güzide noktalarında konumlanmış olan otellerimizde, her yaştan misafirimize; kalite, lüks ve eğlenceye dayalı benzersiz bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Özenle dizayn edilmiş konforlu yaşam alanları, kaliteye olan tutkumuz ve Akdeniz’in büyülü güzelliği içerisinde; eğlence, keşif ve heyecan dolu unutulmaz bir tatili Sueno Hotels ayrıcalığıyla yaşayın.

Güney sahilinin en gözde tatil beldeleri olan Antalya Belek ve Antalya Side’de bulunan Sueno Hotels Deluxe Belek, Sueno Hotels Golf Belek ve Sueno Hotels Beach Side’de konaklayan her misafirimiz daima unutulmaz tatil anılarıyla ayrılır.

Büyülü tatil anılarının en gözde noktası olan Sueno Hotels’den vazgeçemeyeceksiniz…

Tarihçemiz

1991 yılında kurulan Telerko Kablo Plastik ve Turizm Sanayi A.Ş. iletişim kabloları alanında sürdürdüğü faaliyetlerini; 10 Haziran 2006 da Antalya Side Sorgun bölgesinde faaliyete geçen beş yıldızlı otelimiz SUENO HOTELS Beach Side ile turizm sektörüne taşımıştır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana ana felsefemiz olan; taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi esas alan iş anlayışımız, kalite politikamız için de bir temel noktasını teşkil etmektedir. Tüm çalışma ve faaliyetlerimizde gösterdiğimiz bu yaklaşımımızın doğal bir yansıması olarak şirketimiz TS. EN. ISO 9001 Kalite, TS. EN. ISO 14001 Çevre, TS. EN. ISO 22000 Gıda Güvenliği, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem ve TS. ISO 10002 Şikâyet Yönetim Sistemi belgesine sahip bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketimizin turizmdeki ilk yatırımı olan Sueno Hotels Beach Side her şey dahil sistemi ile faaliyet sürdürmektedir. 140 dönüm arazi üzerine kurulu olan otelimiz; ana bina (504 standart, 95 aile, 8 süit oda), göl evleri (134 standart, 20 aile oda) olmak üzere iki farklı yapıda toplam 761 odadan oluşmaktadır. Otelimiz; bünyesinde hizmet veren Spa Wellness Merkezi, Lunapark, Aquapark, Gençlik Merkezi ve diğer aktiviteleriyle eğlence ve dinlencenin ortak yaşandığı güvenli bir aile ortamı oluşturmaktadır.

Şirketimiz, Antalya Belek’te hizmete giren otelimiz Sueno Hotels Golf Belek ile sektörde iddialı olarak devam ettiğini göstermiştir. 1.472 dönüm arazi üzerine kurulu olan otelimiz; 6 katlı Ana Bina (86 standart, 71 Senior oda, 7 Junior Suite, 4 Jakuzi Suite, 4 Suite, 2 Kral Dairesi) toplam 174 odadan oluşmaktadır. Otelimiz; bünyesinde hizmet veren Spa Wellness Merkezi, Pro Shop, 18’er delikli iki adet Golf sahası ve diğer aktiviteleriyle özellikle Golf tutkunlarının uğrak noktası haline gelmiştir.

Antalya Belek’te, Sueno Hotels Golf Belek otelimizin hemen yanına inşa edilen ikinci otelimiz Sueno Hotels Deluxe Belek ile standart tatil anlayışının dışına çıkarak misafirlerine lüks ve kalitenin uç noktalara ulaştığı bir tatil hizmeti vermektedir. Sahile sıfır şekilde bir ana binadan oluşmakta olup aynı zamanda 2 adet profesyonel golf sahasının da kıyışınsa bulunan otelimizin özenle döşenmiş ve toplam 6 kata yayılmış 426 odası bulunmaktadır ve bu odaların %86’sı deniz manzarasına sahip kalanları ise kafa/golf manzaralıdır.

Toplam kalite felsefesini kendisine model olarak benimseyen profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun ve misafir odaklı çalışma ilkesi, Türk ekonomisine ve istihdama katkıda bulunması, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Sueno Hotels Ailesi adı altında tesisimizin kalite ve güven ile anılmasını hedeflemekteyiz.

sueno hotels
Misyonumuz

Sueno Hotels kurulduğu günden bugüne,

Toplam kalite inancı içinde profesyonel insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmak,

Ülkemiz insanlarına istihdam ve gelir sağlamak,

Türk turizminin ve otelcilik sektörünün gelişmesine her daim katkı yapmak,

Otelcilik bilgi ve deneyimimizi marka imajımızla özdeş hale getirmek, İnsana ve eğitime önem veren bir yönetim şekli uygulamak,

Geleneksel Türk misafirperverliğini uluslararası standartlarda ön plana çıkartmaktır.

TELERKO TURİZM A.Ş.
Vizyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.

Gelişime açık öneri ve görüşlere yer vererek, sürekli tercih edilen bir marka yaratmak ve uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.

Yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka haline gelmek, bulunduğumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek otelimizin ileri hedefidir.

Oluşturulan en temel yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe kalitede yüksek süreklilik ve mutlak misafir memnuniyetidir.

Sueno Hotels, misafirlerimizin tekrar gelmek isteyecekleri ve tavsiye edilen bir tatil mekânı haline getirmek en büyük gayemizdir.

telerko turizm a.ş.
Değerlerimiz

Sueno Hotels olarak sahip olduğumuz ve bizi biz yaptığına inandığımız değerlerimiz,

Misafir odaklı düşünmek

Kaliteli hizmet vermek

Yenilikçi ve yaratıcı olmak

Çalışanlarına önem vermek

Fark yaratmak

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77